fbpx
Slider

Statybos stresą palikite mums 

Namo statyba turėtų būti maloni ir įdomi patirtis Jums. Todėl kliento pageidavimu, mes atliekame visus darbus nuo projekto valdymo iki statybų pabaigos. Jeigu ieškote kokybiško, ilgaamžio ir sveiko namo – mes jį Jums pastatysime!

STATYBOS VALDYMAS

Teikiame tiek statybos gen. rangovo, tiek projekto valdytojo paslaugas. Užtikriname sklandų statybos procesų valdymą nuo pradžios iki pabaigos per tiksliai apibrėžtą laiką ir suplanuotą biudžetą.

MEDŽIAGIŠKUMAS

Ekologiška statyba – tai efektyvus, universalus, draugiškas aplinkai statybos būdas, tinkantis naujai statybai ir rekonstrukcijai. Mes galime Jums pastatyti namą, kurio statyboje naudojamos natūralios statybinės medžiagos.

ESTETIKA

Vakarų raudonojo kedro atspalvių gama plati: interjerą arba eksterjerą gali papildyti rusvi, gelsvi ir rausvi atspalviai, suteiksiantys prabangos jausmą. Kedro medienos apdaila gamtos apsuptyje atrodo įspūdingai ir unikaliai.

Kedras

Raudonojo kedro medieną liaupsina viso pasaulio architektai ir interjero dizaineriai, nes ši unikali mediena savo vietą randa bet kokios architektūrinės stilistikos namuose, prisitaiko prie kuriamų erdvių individualumo ir tampa jų išskirtinumu.

Mes akcentuojame ir kitas kedro savybes – stabilumą bei atsparumą. Kedras dėl ilgos, tiesios ir grūdėtos struktūros yra stabiliausia spygliuočių rūšis: nesikraipo, nesiriečia, nenusėda ir nesusitraukia. Mediena turtinga natūraliais aliejais, todėl yra atspari puvimui, vabzdžių veisimuisi, drėgmei. Dėl šių priežasčių kedro mediena yra pripažinta viena iš tinkamiausių medžiagų lauko ir vidaus apdailai.

Ekologija

Sveikas arba ekologiškas namas – tai būstas, darantis minimalią įtaką aplinkai. Statyboje naudojame tik natūralias, gamtai nekenksmingas medžiagas, atsižvelgiame į saulės padėtį, kad būstas naudotų kuo mažiau dirbtinės energijos tiek apšvietimui, tiek šildymui ar kondicionavimui.

Kai kurie sveiki namai taip pat gali būti statomi su saulės kolektoriais. Pastarieji aprūpina elektroninius prietaisus reikiama energija.

SVEIKAS MIKROKLIMATAS

Sveiku mikroklimatu vadinamas toks namų mikroklimatas, kuris atitinka Lietuvos higienos normas HN:2009 bei negali padaryti neigiamo poveikio juose gyvenančių žmonių sveikatai ar savijautai.

Namai turi būti tokie, kuriuose jaustumėmės puikiai. Tačiau, ar taip  ir bus, priklauso nuo tam tikrų veiksnių: svarbiausias iš jų – kokios medžiagos naudojamos namo statyboje.

Raudonasis kedras – „gyvybės medis“, pasižymintis dezinfekcinėmis, antibakterinėmis savybėmis, todėl sukuria puikią aplinką gyventi žmonėms, turintiems alergijų, sergantiems kvėpavimo takų ligomis.

Interjeras

Kokius baldus ir kodėl turėtumėte pasirinkti, jei norite džiaugtis puikia savo ir savo šeimos narių sveikata bei savijauta?