kedras apie

Apie mus

Šiandien, kaip niekada anksčiau, kiekvieno iš mūsų pareiga yra gyventi atsakingai, dermėje su gamta, daryti kuo mažesnę įtaką aplinkai. Tuo pačiu metu rūpintis savo ir artimųjų sveikata bei gera savijauta. Norite žengti didelį žingsnį šia kryptimi? Mes Jus palydėsime.

Esame profesionalūs ekologiškų namų statytojai, tikintys, kad kurdami gyvenamąją aplinką turime ją kurti žmogui, jo aplinkai bei sveikatai gerinti. Padedame sukurti gerą mikroklimatą namuose, sustiprinti Jūsų ir gamtos ryšį bei gyventi išskirtiniuose namuose.

Statyba iš kedro medienos – tai efektyvus, universalus, draugiškas aplinkai statybos būdas, tinkantis naujai statybai ir rekonstrukcijai. Statyboje naudojame natūralias statybines medžiagas, įdedame visą širdį ir sukauptą patirtį. Nepraeis daug laiko ir galėsite gyventi savo sveikame name, kurį Jums pastatysime.

Kokybė

Esame komanda, dirbanti su individualiais projektais, visą dėmesį skiriantys klientui ir jo poreikiams, atsakingai besirenkantys naudojamas medžiagas.

Esame profesionalai, daug metų statantys namus ir kuriantys apdailą, todėl žinome, ko reikia, kad Jūsų svajonė pavirstų gyvenamąja erdve, kurioje atsispindi Jūsų norai, aistros, pomėgiai, asmeninis komforto ir stiliaus suvokimas. Šiandien būtina ieškoti ir pasirinkti aukščiausią kokybę, geriausias medžiagas, moderniausias technologijas ir išskirtinį dizainą. Taip pat statytojus, kuriems rezultatas toks pats svarbus kaip ir Jums. Mūsų pastatytuose namuose rasite visus išvardintus aspektus, o svarbiausia – žinosite, ką gaunate už savo pinigus.

EKOLOGIja

Džiaugiamės didėjančia ekologiškų produktų gausa, leidžiančia mums plėsti savo galimybes, įgyvendinti unikaliausius norus ir kurti komfortą Jūsų namams.

Ekologiškas gyvenimas suprantamas įvairiai: dažniausiai kaip energijos ir kitų Žemės resursų taupymas ir nuodingų statybinių medžiagų atsisakymas. Vis daugiau gamintojų atsigręžia į ekologiją ir gamina aplinkai draugiškas medžiagas. Tokių statybinių medžiagų gausa leidžia sukurti komfortą ir unikalų stilių Jūsų namams, tuo pat metu nekenkiant gamtai, Jums ir Jūsų artimųjų sveikatai bei gerai savijautai. Ekologiškas gyvenimas nėra kelionės tikslas – tai kelias į darnų gyvenimą Žemėje. Todėl dauguma klientų vieningai renkasi ekologiškas sistemas ir statybines medžiagas savo namams.

Reputacija

Jūsų pasirinkimui rinktis mus daug įtakos turi mūsų reputacija. Kedro namai didžiuojasi savo geru vardu. Mūsų namais džiaugiasi savininkai visoje Lietuvoje ir Europoje.

Mes statydami Jums sveikus namus įdedame visą širdį, todėl nėra nieko smagiau, kai išgirstame, kad Jus džiugina galutinis rezultatas. Besidžiaugiančių klientų, gyvenančių mūsų statytuose sveikuose namuose, yra visoje Lietuvoje ir Europoje. Mums kiekvienas namas – tai profesionalumo, kokybės, aukštų technologijų įrodymas, Jums – erdvė, kurioje galite būti savimi, erdvė, kuri nekenkia Jums, Jūsų artimiesiems ir Jus supančiai aplinkai. Įkvėptas dizainas, struktūrų vientisumas, ekonomiškumas, nebrangus namo išlaikymas: visa tai Jums garantuoja Kedro namai.